we make markets. worldwide.

Prolight+Sound, Musikmesse i Tendence zrušeny, Texcare přesunut

Dne 12. března vydalo Hesenské ministerstvo sociálních věcí a integrace nařízení zakazující konání větších akcí s vice než tisícovkou návštěvníků. Protože nelze očekávat, že se situace dostatečně brzy změní a veletrhy se v plánovaném termínu budou moci uskutečnit, společnost Messe Frankfurt se rozhodla je zrušit nebo přesunout.

Veletrh Prolight + Sound se v roce 2020 nebude konat, už zná ale své datum pro rok 2021, kterým je 13. - 16. duben.

„Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, aby se veletrh Prolight + Sound 2020 mohl konat v náhradním termínu co nejdříve po původně plánovaných datech a rádi bychom poděkovali za reakce a podporu společnostem a organizacím, které chtěly spolu s námi veletrh uskutečnit. Je nám velmi líto, že tímto musíme veletrh zrušit. Jsme bohužel přesvědčeni, že za současných okolností je to nevyhnutelné“, říká Detlef Braun, člen představenstva společnosti Messe Frankfurt GmbH.

Na základě nařízení Hesenského ministerstva se ruší také veškeré koncerty v rámci akcí „Musikmesse Plaza“ (3. a 4. dubna) a „Musikmesse Festival“ (31. března až 4. dubna). Samotný veletrh Musikmesse se uskuteční až v roce 2021, o přesném datu ale ještě není rozhodnuto.

„Po odložení Musikmesse 2020 jsme udělali vše, co bylo v našich silách, aby se ve Frankfurtu konal alespoň náš skvělý hudební festival. Je nám moc líto, že musíme i tuto akci zrušit, ale za současných okolností je to nevyhnutelné", říká Detlef Braun, člen představenstva společnosti Messe Frankfurt GmbH. „Děkujeme všem umělcům, organizátorům a partnerům z regionu za skvělou spolupráci a těšíme se na další ročník v roce 2021“, dodává Wolfgang Weyand, ředitel Musikmesse + Festival.

Veletrh Texcare, který se měl koncem června po čtyřech letech vrátit do Frankfurtu, byl přesunut na 24. - 28. říjen roku 2020.

Ve čtvrtek 26.3. rozhodlo Messe Frankfurt o zrušení veletrhu Tendence, který se měl konat na konci června. Ten se tedy bude konat zase až v roce 2021.

Více informací najdete na stránkách veletrhů Prolight+Sound, Musikmesse, Tendence a Texcare.

Toolbar-Navigation