we make markets. worldwide.

Svět výtvarných a hobby potřeb na Creativeworld!

Ve dnech 25.–28. ledna 2020 otevře frankfurtské výstaviště své brány přednímu světovému veletrhu uměleckých, výtvarných a hobby potřeb Creativeworld. Největší zastoupení zde mají produkty ze segmentů řemeslných a hobby potřeb, uměleckého vybavení, graffiti a streetartu, textilového designu i dekorativních ručně vyráběných produktů.

Tradičně představí designérské trio bora.herke.palmisano na Creativeworld Trends trendy pro nadcházející sezonu 2020/2021, které dostaly společný název Work in progress, čímž se snaží poukázat na jejich experimentálnost a divokost. Mají výrobcům pomoci vyrábět originální a neokoukané produkty. 

Hlavní pozornost dostane v roce 2020 graffiti, které začíná čím dál více pronikat do života umělců i obchodníků a stává se společensky přijatelným. Ve spolupráci Carlosem Lorentem nabídne veletrh zájemcům prohloubení znalostí v oblasti materiálů a technik graffiti na Street Art special show. Rozhodně si nesmíte ujít i každoroční Creativeworld Academy, kde se návštěvníci budou moci zúčastnit workshopů s inovativními materiály a produkty. BMWi-Area se stane místem pro mladé německé firmy, které dostanou šanci prezentovat své originální nápady za podpory Messe Frankfurt.

Na veletrhu se bude předávat i několik cen, mezi které patří Creative Impulse Award, jež ocení kreativitu v několika kategoriích nebo cena Sustainable Product pro bezobalové a ekologické produkty.

Minulý rok se těšila velikému úspěchů i fundraisingová kampaň, do níž se zapojily desítky vystavovatelů a darovaly své produkty více než padesáti zařízením pro děti a mládež. Ročník 2019 si nenechalo ujít přes 9 tisíc návštěvníků, kteří přijeli načerpat inspiraci a objevovat nové produkty od více než 350 vystavovatelů. 

Společně s veletrhem Creativeworld probíhají také Paperworld a Christmasworld se sekcí Floradecora. Vy si můžete všechny tři užít pouze za jedinou vstupenku.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Toolbar-Navigation