we make markets. worldwide.

Techtextil a Texprocess

Získejte rychlý přehled o trendech a novinkách v textilním průmyslu! Navštivte od 4. do 7. května 2015 veletrhy Techtextil a Texprocess ve Frankfurtu nad Mohanem.

Veletrh Techtextil prezentuje v jedenácti jasně definovaných aplikačních oblastech technického a netkaného textilu kompletní spektrum nabídky – od výzkumu a vývoje přes výrobu, další zpracování až k recyklaci: zemědělství, stavebnictví, oděvnictví, pozemní inženýrství, aplikace v domácnostech, průmysl, zdravotnictví, automobilový průmysl, ekologie, balírenský průmysl, ochranné oděvy a sportovní vybavení.

V rámci minulého ročníku vznikla nová produktová skupina Functional Apparel Textiles. Obsahuje nové materiály, membrány, nositelné chytré textilie (i např. s elektronikou a senzory), textilie pro oblečení budoucnosti, textilie se zdravotnickými a kosmetickými vlastnostmi, textilie do ochraných oděvů, nanotechnologie a celkové nový přístup k textilu.

Ohořelá hasičská bunda s funkční elektronikou

Techtextil nabízí svým návštěvníkům také bohatý doprovodný program. Například Techtextil-Symposium se zaměřuje na spolupráci mezi vědou, průmyslem a uživateli. Přijďte diskutovat a sdílet své nápady. Za pozornost také stojí vyhlášení ceny Techtextil Innovation Award.

Souběžně s veletrhem Techtextil se koná také Texprocess, nejdůležitější mezinárodní veletrh oděvního a textilního zpracovatelského průmyslu. Využijte této jedinečné příležitosti a seznamte se s unikátní nabídkou více než 330 předních firem z celého světa, které na neuvěřitelné ploše 42 000 metrů čtverečních představí ve své nejnovější stroje, zařízení a služby pro zpracování textilií a výrobu oděvů.

Stroj na řezání kůží.

K atraktivním doprovodným akcím veletrhu patří Innovative Apparel Show, kde čtyři módní školy představí svou přehlídku s důrazem na nové zpracovatelské technologie a inovativní textilie. Další událostí ze světa inovací bude udílení prestižní Texprocess Innovation Award. Chcete se dovědět více o budoucnosti oděvního průmyslu? Nepropásněte Texprocess Forum, na kterém vystoupí kvalitní přednášející z oboru.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation