we make markets. worldwide.

Tendence 2014

Ve dnech 30.8.–2.9. 2014 proběhne ve Frankfurtu nad Mohanem další ročník mezinárodního podzimního veletrhu spotřebního zboží Tendence.

„Living“ a „Giving“, to jsou dvě produktové sekce veletrhu Tendence, které se návštěvníkům letos představí ve sedmi halách.  Více než 2000 vystavovatelů nabídne na jednom místě vše pro domácnost a stolování v podobě exkluzivních a stylových produktů a zároveň předvede celé dárkové portfolio od individuálních dárkových předmětů přes moderní lifestylové produkty k prvotřídním šperkům.

Sekce „Living“ nejen představí specializované prodejce, ale nabídne i specializované trhy, velkoobchody a obchody zaměřené na import/export mezinárodní škály produktů. Living prezentuje nábytek a zařízení, bytové doplňky, domácí a bytový textil, floristické potřeby a slavnostní dekorace.

Kdo nerad dostává dárky? Seznam příležitostí obdarovat naše blízké je téměř nekonečný, od narozenin přes různá výročí až po klasické svátky, jako jsou Vánoce, Velikonoce a Den matek. Nicméně nalezení toho pravého dárku není vždy snadné. Měl by být spíše osobní, individuální, stylový, zábavný, neobvyklý, nebo klasický? Sekce „Giving“ má odpovědi nejen na tyto, ale i mnohé další otázky týkající se dárkových předmětů.

Speciální doprovodné akce veletrhu Tendence se plně soustředí na životní styl a design. V rámci doprovodného programu veletrhu, v sekci „Talents“ a „Next“, představují mladí začínající designéři své originální nápady, z nichž mnohé by mohly být přijaty a uvedeny do sériové výroby.

Sekce „Talents“ se letos zúčastní 40 nadějných mladých designérů z 12 zemí, kteří zde dostanou příležitost předvést svou kreativní práci širší mezinárodní obchodní veřejnosti. Vystavovat budou šperky v hale s názvem "Carat" a designové řemeslné návrhy v části "Modern Crafts".

Atraktivní prostředí silných značek z celého světa je magnetem pro největší obchodníky ze sektoru spotřebního zboží, a dává jim tak příležitost sestavit si zde bezkonkurenční prodejní sortiment pro druhou polovinu roku, získat přehled o novinkách na trhu a objevovat nejnovější trendy.

 

Kupte si lístky online a zúčastněte se Tendence 2014

Doporučujeme také zamluvit si ubytování

 

Více praktických informací najdete také v sekci Jak na veletrh.

Toolbar-Navigation