we make markets. worldwide.

Tendence 2015

Dovolujeme si Vás pozvat na podzimní veletrh spotřebního zboží Tendence, který se koná v termínu 29. 8. – 1. 9. 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem. Veletrh nabídne poslední trendy pro nadcházející podzimní a zimní období, zejména pak pro vánoční nákupní sezonu.

Atraktivní prostředí silných značek z celého světa je magnetem pro největší obchodníky ze sektoru spotřebního zboží – dává jim tak příležitost sestavit si zde bezkonkurenční prodejní sortiment pro druhou polovinu roku a získat přehled o novinkách na trhu. Architekti, designéři a dekoratéři zde mají možnost načerpat inspiraci a seznámit se s nadcházejícími trendy pro příští rok.

V rámci produktových sekcí Living a Giving se představí více než 1200 vystavovatelů, kteří na jednom místě nabídnou to nejlepší z oblasti spotřebního zboží. Living prezentuje bytové doplňky a dekorace, domácí a bytový textil, floristické potřeby. Giving nabídne celé dárkové portfolio – od individuálních dárkových předmětů přes moderní lifestylové produkty k prvotřídním šperkům.


Ani letos nebudou na veletrhu Tendence chybět speciální doprovodné akce jako program s názvem Talents. Tato platforma dává mladým designérům z celého světa šanci představit veřejnosti na mezinárodním veletrhu výsledky svých kreativních snah v oblasti spotřebního zboží, nábytku a šperku. Paralelně s veletrhem Tendence bude probíhat také veletrh Ecostyle, který se věnuje „zelenému“ designu.

V hale 9 naleznete speciální sekci FORM 2015. Naleznete tam společnosti, jejichž výrobky byly oceněny pro svůj inovativní design, použité materiály a vhodné zpracování. 

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Ceny vstupenek předprodej pokladna
permanentní  30 €  34 € 
jednodenní  18 €  

22 € 

studentská  -  12 € 

Toolbar-Navigation