we make markets. worldwide.

Tendence 2017

Ve dnech 24. – 27. června 2017 mezinárodní veletrh vybavení domácností, dekorací a dárkového zboží Tendence odhalí jako první nejen trendy pro podzim/zimu 2017 ale i pro nadcházející jaro/léto 2018. S heslem „Be first“ tak předběhne všechny konkurenční veletrhy a nabídne návštěvníkům jedinečnou možnost získat náskok.

S důrazem na design, udržitelnost a kreativitu doplňuje program veletrhu každoroční přehlídka "Talents", která umožní mladým začínajícím výrobcům představit své originální nápady a nastartovat kariéru. Nabídku produktů letos poprvé rozšíří produktová skupina "Outdoor Living", věnovaná venkovnímu nábytku a dekoracím, okrasným rostlinám, stromům i nejrůznějšímu příslušenství, ale také skleníkům všech velikostí.

 

Pozornost upoutá speciální sekce "Tendence.Impulse", která promýšlí proces nakupování a udržení zákazníka v moderní době počítačů a internetu. Za zmínku dále stojí také "Tendence Academy", prostor určený majitelům obchodů z celého světa. Nabídne nekonečný zdroj inspirace i nových impulzů pro aranžování výloh a vystavení zboží na prodejní ploše. Prostor bude věnován také zájemcům o problematiku online prodeje.

Letos poprvé proběhne v rámci veletrhu také mezinárodní kongres floristů, kde floristi z celého světa na své práci představí aktuální trendy a účastníkům kongresu přiblíží nejnovější techniky. Vedle workshopů proběhne v rámci akce i mnoho přednášek.

 

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation