we make markets. worldwide.

Tendence 2018

Ve dnech 30. 6.–3. 7. 2018 se frankfurtské výstaviště promění v mezinárodní platformu vybavení domácností, dekorací a dárkového zboží. Veletrh Tendence 2018 odhalí jako první trendy pro podzim/zimu 2018 i nadcházející jaro/léto 2019! S důrazem na design, udržitelnost a kreativitu nabídne bohatý doprovodný program.

Pozornost upoutá každoroční přehlídka Talents, která umožní mladým začínajícím výrobcům představit své originální nápady a nastartovat kariéru. Nabídku produktů letos již podruhé rozšíří produktová skupina „Outdoor Living“, věnovaná venkovnímu nábytku a dekoracím, okrasným rostlinám, stromům i nejrůznějšímu příslušenství, ale také skleníkům všech velikostí. Pozornost upoutá speciální sekce „Tendence.Impulse“, která promýšlí proces nakupování a udržení zákazníka v moderní době počítačů a internetu, a za zmínku stojí také „Tendence Academy“ s řadou přednášek a workshopů, které Vás nabijí inspirací!

Více informací o veletrhu a jeho doprovodném programu naleznete zde. Také můžete navštívit naši facebookovou stránku.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation