we make markets. worldwide.

Tendence 2019: Nejnovější designové a lifestylové trendy

Ve dnech 29. 6.–1. 7. 2019 zaplní frankfurtské výstaviště mezinárodní veletrh pro vybavení domácností, dekorací a dárkového zboží Tendence 2019. Ten se letos zaměří především na přeměnu z klasických kamenných obchodů na e-shopy a nové lifestylové trendy. Představí řadu zajímavých myšlenek, jak s těmito změnami udržet tempo.

Jako každý rok nebude ani letos chybět přehlídka „Talents“, která umožní mladým začínajícím výrobcům představit své originální nápady z oblasti umění, řemesel, designu a šperkovnictví. Naopak vůbec poprvé bude k vidění „Frankfurt Style Award“, mezinárodní soutěž módních návrhářů. Rozhodně doporučujeme navštívit také „Tendence Academy“, kde se budete moci zúčastnit celé řady přednášek i zajímavých workshopů. Nenechte si ujít ani soutěž FORM, jež vás nechá nahlédnout do světa nejnovějších designových trendů. Za zmínku stojí i tzv. „Concept Store“, který vám ukáže, jak mohou kamenné obchody konkurovat e-shopům.

Více informací o veletrhu a jeho doprovodném programu naleznete zde. Také můžete navštívit naši facebookovou stránku.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation