we make markets. worldwide.

Texcare International 2016

Při návštěvě Texcare International, nejdůležitějšího veletrhu v sektoru péče o textil na světě, jenž se koná ve dnech 11. až 15. června 2016, budete mít jedinečnou možnost seznámit se s nejnovějším vývojem směrem k „průmyslu 4.0“.

Svá řešení pro chytré automatizované prádelny a čistírenské provozy budoucnosti zde představí stavební firmy specializované na výstavbu takovýchto provozů, dodavatelé identifikačních štítků a monitorovacích a kontrolních zařízení pro sledování pohybu textilu v zařízení, výzkumné instituce i specialisté na informační technologie.
 

Texcare International jasně ukazuje, že propojení strojů za pomoci chytrých technologií bude mít pro uživatele velký přínos. Díky moderním technologiím se stávají procesy v samotných provozech chytřejší, transparentnější a bezpečnější, což umožňuje mimo jiné pružnou reakci na potřeby klientů a jejich individuální přání.

V současné době se věnuje velká pozornost ochranným nebo pracovním oděvům pro specifické profese. Téměř všechny subjekty v tomto sektoru používají speciální postupy šité na míru konkrétním zákazníkům - průmyslovým podnikům, zdravotnickým zařízením, hotelům a ubytovacím zařízením. Texcare představí nejnovější vývoj z oblasti čistící chemie a textilního výzkumu, jež přispívají k zachování hodnoty a stálé funkčnosti profesionálního, ochranného i outdoorového oblečení. Čistírny se v tomto směru nově orientují na tzv. profesionální mokré čištění, které je populární zejména díky své šetrnosti k matriálům a účinnosti.
 

Díky četným vystavovatelům z Německa i zahraničí dokáže veletrh Texcare pokrýt celé spektrum péče, tj. systémy pro praní, čištění a sušení s minimálními požadavky na zdroje, dávkovací systémy schopné reagovat na individuální potřeby, systémy on-line monitorování čistících procesů, inovativní prací a čisticí látky a výzkum zaměřený na další inovace v budoucnosti. Fórum veletrhu Texcare se navíc letos zaměří na čištění textilních inovací, jako je například nositelná elektronika, která je považována za budoucnost oděvního průmyslu. Texcare International je připraven i v letošním roce dostát své pověsti předního světového veletrhu moderní péče o textil a oděvy.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Ceny vstupenek předprodej pokladna
permanentní  36 €  49,50 € 
jednodenní  16,50 €  

24 € 

studentská  -  7 € 

Toolbar-Navigation