we make markets. worldwide.

Texprocess 2019: Veletrh pro zpracování textilu

Ve dnech 14.–17. května 2019 se ve Frankfurtu nad Mohanem představí přední světový veletrh pro zpracování textilu a pružných materiálů Texprocess. Světoví výrobci zde odhalí novinky z oblasti strojů, metod zpracování, IT technologií i služeb. Veletrh se koná ve stejnou dobu jako Techtextil, který představí inovace ze světa technických, netkaných a funkčních textilií.

Ústředním tématem letošního ročníku jsou mikropodniky – přístup k výrobě textilií postavený na propojení prvků celého procesu, který umožňuje individuální, lokální, rychlé a flexibilní zpracování produktu. Veletrh představí celkem pět mikropodniků. Kromě mikropodniků se bude veletrh zabývat také tématem udržitelnosti.

Texprocess a Techtextil budou vůbec poprvé sdílet vystavovací halu a společně tak návštěvníkům nabídnou speciální akci letošního ročníku „Urban Living – Cities of the Future“, která má za cíl ukázat, jaký vliv budou mít textilie na život ve městech budoucnosti. Nenechte si ujít tuto mimořádnou událost, kde budou k vidění také poslední inovace z oblasti architektury, mobility, medicíny a módy. Ve společné hale se tak budete moci seznámit s celým výrobním procesem od vstupních materiálů až po hotový výrobek.

Na veletrhu se setkáte také se zástupci mezinárodních univerzit, institutů a módních vysokých škol, kteří zde představí své studijní programy. Návštěvníci budou mít zároveň možnost získat informace o stážích a volných pozicích ve vystavovatelských firmách a seznámit se tak s potenciálními budoucími zaměstnavateli.

V doprovodném programu nebude ani letos chybět prestižní Texprocess Inovation Award 2019, která ocení ty nejlepší inovace v technologickém vývoji. Po všechny dny konání veletrhu bude pro návštěvníky přístupné i Texprocess Forum, jehož obsahem budou přednášky odborníků na aktuální témata v oboru. Forum navíc nabídne tematický blok zaměřený na udržitelnost v oblasti textilu a módy. V sekci IT@Texprocess budou na návštěvníky čekat novinky ze světa IT pro oděvní průmysl. Vystavovatelé ve svých prezentacích představí také software pro řízení vztahů se zákazníky, plánování firemních zdrojů, řízení životního cyklu produktu i řízení dodavatelského řetězce.

Více informací o veletrhu a doprovodném programu naleznete zde nebo na našem Facebooku.

Vstupenky si můžete pořídit online za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenka zároveň slouží jako jízdenka na městskou hromadnou dopravu ve Frankfurtu.

 

Ceny vstupenek

Předprodej

Pokladna

jednodenní

27 €

37 €

permanentní

46 €

66 €

studentská

-

24 €

Toolbar-Navigation