we make markets. worldwide.

Tisková konference k veletrhům Paperworld, Christmasworld a Creativeworld 2014

Ředitelé veletrhů Paperworld, Christmasworld a Creativeworld představili Trendy pro rok 2014, upozornili na Highlights jednotlivých veletrhů a společně s novináři a zahraničními zástupci Messe Frankfurt navštívili showroom firmy SOS Dekorace - českého výrobce vánoční výzdoby.

V druhém zářijovém týdnu proběhla v Praze mezinárodní konference k trojici souběžných veletrhů Paperworld, Christmasworld a Creativeworld. Zúčastnili se jí obchodní zástupci a novináři z Rakouska, Maďarska, Bulharska, Rumunska a České Republiky, za Messe Frankfurt přijel ředitel Paperworld a Creativeworld pan Michael Reichhold s paní Evou Olbrich, ředitelkou Christmasworld.

 

Michael Reichhold představil to nejlepší z veletrhu Paperworld. Návštěvníci i vystavovatelé se mohou těšit především na Trend Show pro sezónu 2014/2015. Akce Let´s Wrap! bude přehlídkou tipů a triků pro originální balení dárků a Asia Desogn Excellence představí asijské vystavovatele a jejich specifický design a trendy v oblasti papíru.

Trendová show proběhne i na Creativeworld, zvláštností bude tzv. Handicrafts table, kde mohou návštěvníci zapojit vlastní ruce. Creative impuls je speciální show a také soutěž o nejlepší kreativní výrobek v rámci výstavy. Další speciální expozice "My Bag" a s ní předávání cen bude zaměřena na designové tašky.

 

Součástí mezinárodního setkání byla návštěva předního českého výrobce v oblasti vánoční  výzdoby - firmy SOS Dekorace. Hosté se podívali jak do Showroomu, tak do samotné továrny jednoho z nejdůležitějších vystavovatelů na Christmasworld.

 

 

Během tiskové konference vystoupilo také designérské duo 2Dezign. Rudi Tuinman a Pascal Koeleman připravují již pravidelně speciílní expozici v rámci Christmasworld. Na veletrhu 2014 představí show s názvem Newstalgia.

Toolbar-Navigation