we make markets. worldwide.

Trend Fórum na Light+Building 2012

Trend Fórum představuje trendy interiérového designu pro období 2012 až 2013. Vizualizuje různé interiérové koncepce a představuje vybrané produkty zakomponované přímo do velmi nápaditých a nekonvenčních interiérů.

Fluorescentní moderna

Tento styl je typický čistými liniemi a intenzivní barevností.
Reminiscence na 70. a 80. léta v kombinaci s moderními světelnými efekty přispívají k atraktivitě a živosti interiéru v tomto stylu. Klíčem k úspěchu jsou nápaditost, tvořivost, materiály vysoké kvality a precizní design. Umírněně působící interiéry oživují výrazné jednobarevné povrchy a pestrobarevné gradienty.                                          

Prudká elegance

Tento styl je typický jednoduchými tvary, jasnými liniemi, silně profilovanými formami a přemírou černi. Interiéry jsou luxusní, ale působí vždy velmi pohodlně. Návrháři vtipně a nekonvenčně pracují s dekorativními prvky a extravagantní tvary a materiály špičkové kvality dotvářejí elegantní, rafinovaný a moderní interiér.

Křehký minimalismus

Návrhy v tomto stylu jsou jednoduché a krásné, čisté i citlivé a dokonale kombinují funkčnost s estetickým zážitkem. Čistota, jemnost a harmonie – prvky tohoto stylu jsou nejenom inovativní, ale i hřejivé a potěší všechny smysly. Zklidňující přirozené světlo, jemné tóny a hra s průhlednými prvky dodají minimalistickému interiéru pohodu a jeho obyvateli klid v duši.

Spojení s přírodou

Tomuto velmi živému stylu vévodí přírodní a rukodělné prvky. Materiály a design jsou autentické a kreativní. Návrhy nepostrádají humor, jsou originální a využívají přírodou inspirované originální prvky, které jsou jednoduché, ale velmi expresivní. Tento styl staví na široké škále nápadů a originálních kombinací zdánlivě neslučitelných prvků.Organizátor Trend Fóra: Messe Frankfurt ve spolupráci se studiem bora.herke.palmisano stilbüro
Místo: Hala 5.1/6.1 Foyer

foto: Messe Frankfurt GmbH

Toolbar-Navigation