we make markets. worldwide.

Trendy veletrhu Paperworld 2017

Ve dnech 28. až 31. ledna 2017 se v osmi halách veletrhu Paperworld ve Frankfurtu nad Mohanem představí více než 1500 předních světových výrobců a zajímavých začínajících podniků segmentu komerční obchodní kancelářské potřeby a papírenské zboží, psací potřeby a školní pomůcky pro soukromý trh. Letošní motto zní „Kancelář budoucnosti a trendy papírenského zboží“.

To rozděluje Trendy 2017/2018 do dvou stejnojmenných kategorií, pro jejichž prezentaci sestavilo studio bora.herke.palmisano tři stylizované scénáře.Pro „kancelář budoucnosti“ designéři pracují s myšlenkou uživatelského pohodlí a nazvali jimi definovaný trend „Suitable Solutions“ neboli výhodná řešení. „Trendy papírenského zboží“ se představí skrze „Curious Funfair“ neboli zvědavá pouť a „Solid Grade“ neboli zaručená kvalita.

Suitable Solutions

Tento trend definuje jednoduchost, variabilní výběr barev a přizpůsobitelná řešení. Je méně formální a nabízí větší flexibilitu a pohodu v kancelářském prostoru. Stěžejní je funkční design a stylové kancelářské potřeby. Důležitou se stává jednoduchost a absence všeho, co by nás mohlo rozptylovat. Naopak jsou žádány ty nejzákladnější předměty. Svou roli však mají i barvy – jasné, čisté a živé barvy podtrhují pocit pohody na pracovišti a mají pozitivní dopad na produktivitu.

Curious Funfair

Trend Curious Funfair je změtí stylů s nepředvídatelnými a hravými prvky. Tomuto stylu vládne nevázanost, radost ze života a humor. Je osobitý stylem tvořeným osobními vzpomínkami, oblíbenými kousky a individualizovaným designem. Radostné barvy nijak nenarušují technické vlastnosti a naše soukromá pracoviště se stávají individuálním kancelářským prostředím s grafickými vzory, světélkujícími barvami a osobními doplňky, což umožňuje průchod kreativity.

Solid Grade

Solid grade lpí na originalitě s vysokými nároky na estetický dojem, kvalitu a funkčnost. Důraz je kladen na odolnost, takže značnou roli má způsob výroby, technika zpracování a tradiční přístup. Klíčové barvy jsou teplé, tóny jsou mírně vybledlé a mění domácí kancelář v místo, kam se můžeme, obklopeni tlumenými barvami, s radostí uchýlit.

Více informací o letošních trendech tradiční přehlídce Trend Show, která je prezentuje, naleznete zde

Toolbar-Navigation