we make markets. worldwide.

Veletrh Ambiente a Galerie Kuzebauch

Již brzy začíná veletrh AMBIENTE ve Frankfurtu nad Mohanem, 13. – 17. února 2015. Nepropásněte to nejzajímavěší, co veletrh nabízí!

Kolem 50ti vystavovatelů z České republiky a Slovenska a plno doprovodných akcí. Výčet toho nejzajímavějšího, co přináší, naleznete níže.

Ambiente 2015:

 

144 tisíc návštěvníků. Design, dekorace, šperky, dárky, sklo, porcelán a módní doplňky. To je frankfurtský veletrh Ambiente. Místo, kde nasbírat inspiraci i nový sortiment pro obchodníky: http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/messeprofil.html

Trendy:

 


Renomované designerské studio bora.herke.palmisano opět představí nejnovější trendy pro oblast lifestylu. Ve čtyřech hlavních kategoriích najdete:

  • Clarity + Lightnes
  • Craft + Culture
  • History + Elegance
  • Humour + Curiosity

Spojovacím prvkem by pak měl být lehký sentiment - idealizované  a  cenné  obrázky  z  dětství,  připomínka  našeho  rodného  domu,  města,
náměstí,  her  a  snů,  které  nám  poskládaly  cestu  až  do  současnosti  a  možná  naše  kroky povedou  i  v  budoucnu.
http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events/trends.html

Talents:

 

Znáte Tadeáše Podrackého, Eduarda Herrmanna a Terezu Hradilkovou? Jsou to čeští progresivní designeři na Talents, v přehledu vybraných mladých designerů na veletrhu Ambiente pro rok 2015. Přijeďte se podívat jak obstojí v mezinárodní konkurenci.

Next:

 

Nové firmy přinášejí nový vítr. Neotřelé nápady, inovace a kreativita - na Ambiente je reprezentuje sekce Next, ve které se předvede i české studio Dechem.

 
Galerie Kuzebauch:

 

Slow! Glass! výstava Galerie Kuzebauch na Ambiente 2015 představí unikátní know-how českých sklářů a tradiční techniky předávané z generace na generaci.
Jaroslav Bejvl ml., Jakub Berdych, Martin Hlubuček, Martin Janecký, Ondřej Strnadel a Zdeněk Lhotský - přijeďte se podívat na jejich díla!

Společný stánek:

 

Hravé dětské pokojíčky od Devoto nebo nový smysl pro popelnice z Design Fabriky. Po Prague Design Weeku se společně s dalšími českými firmami představí také na veletrhu Ambiente. Tentokrát v českém společném stánku, který zaštiťuje Czech Trade.

Travellers´s Point:

 

S čím se bude cestovat v roce 2015? Zbrusu nová sekce Traveller’s Point bude hodně zajímat nejen ty, co zavazadla cestovní doplňky prodávají.

Doprovodný program:

 

Na veletrhu Ambiente se opravdu nudit nestihnete. Každý den je nabitý programem, který vám přiblíží trendy napříč všemi kategoriemi.
http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events.html

Toolbar-Navigation