we make markets. worldwide.

Automechanika 2014 - doprovodné akce

Automechanika je celosvětově známý veletrh, který jednou za dva roky umožňuje unikátní setkání výrobců, vývojářů a obchodníků z oboru zařízení autoopraven, čerpacích stanic, náhradních dílů a autopříslušenství. Veletrh se těší velké oblibě jak u vystavovatelů, tak u návštěvníků, kterých vloni dorazilo téměř 150 000.

Nenechte si ujít vstupenky za sníženou cenu!

 

Kromě vystavovatelů se v rámci blížící se Automechaniky můžete těšit na zajímavý doprovodný program:

Showcases Tuning & Accessories 

Clubsport Arena – během veletrhu dojde k proměně BMW Coupé řady 3 (E 46) v M3 GTR v hale 4.0 F51. Fanoušci se mohou setkat v Clubsport Loungi. Speciálním hostem bude expert na driftování, Němec Alexander Gräff.

Infotainment v CarMediaWorld – přehlídka mobilních informačních a zábavních systémů pro dodatečnou montáž i nejnovějších technologií pro větší komfort, bezpečnost a zábavu bude k vidění v hale 4.1 D 30 a ve venkovních prostorách F10.

Car Wrapping a Car Dipping – stále horké téma. V hale 4.1 najdete živou demonstraci těchto technik i charakteristiky používaných materiálů.

3D tisk – dalším horkým želízkem v ohni je 3D tisk v hale 4.1 C 71. Speciální výstava ukáže současné možnosti i příklady.

Pneumatiky a kola – magnetem tohoto trhu je „TYRE meets Automechanika – místo setkání pneumatik a kol“, informační stánek v hale 4.1 A 15. Kurz testování oprav pneumatik můžete navštívit venku v Agoře.

Automechanika Academy 

Connected cars (auta s přístupem na Internet), řízení havárií, e-mobilita nebo vize prodeje aut v budoucnosti a mnohem více – to je široké spektrum krátkých přednášek, které bude přednášet přes 50 renomovaných mezinárodních mluvčích.

Green Directory 

Ochrana životního prostředí a udržitelné využívání zdrojů se stávají důležitějšími než kdykoli předtím. To platí i o automobilovém průmyslu, a proto bude na veletrhu k dispozici tzv. „Zelený adresář“, ve kterém najdete pouze ty vystavovatele, kteří se „zeleně“ představují skrze své služby a inovace.

Innovation Award 

Speciální přehlídka výherních inovací (5 z každé kategorie) proběhne ve foyer haly 4.1 během otevíracího ceremoniálu 16.9. Komise složená z předních expertů hodnotila následující kritéria: inovativní obsah a kvalita řešení; funkčnost, ekonomická výkonnost, přínos pro uživatele a místo; relevantnost pro trh s náhradními díly; bezpečnost a kvalita; přispění k ochraně životního prostředí, konzervaci zdrojů a udržitelnosti.

Tomorrow‘s mobility

Tento rok bude celá hala 10 o mobilitě budoucnosti. Kromě mnoha elektromobilů z více než 12 zemí bude důraz kladen na nejnovější vývoj motorů, elektronických systémů, lehkovážných konstrukcí, skladovacích technik, napájení, nabíjecí infrastrukturu, financování, oprav a servisu. Mnoho zúčastněných firem dokazuje, že networking se vyplácí, ať už s univerzitami, výzkumnými institucemi či jinými průmyslovými partnery.

Truck Competence 

Oranžový piktogram vás provede veletrhem a upozorní na všechna místa, která souvisí s užitkovými vozy. V Agoře návštěvníci uvidí příklady precizní výroby vozidel v podobě výstavních a propagačních kamionů. Mobilní, či ne? Takto se budete ptát, když uvidíte kamion Škodovky. To, co vypadá jako pavilon, je ve skutečnosti vysoce pohyblivé. Stejně jako očividně bezkolý FleXXbox. Univerzální kontejner je vybaven vlastním hydraulickým systémem a umí se sám naložit na jakýkoli standartní podvozek. Dále uvidíte unikátní vozidlo eleMMent s překrásným zevnějškem, vozidla od Wagnerei Brohma, která kombinují hi-tech interiéry s vintage lookem, a mnoho dalších.

Pro návštěvníky bažící po akci je speciální show, ve které trucky předvedou své dravé sportovní schopnosti na dráze mezi halami 9 a 11.

Vintage a Classic Cars 

Místo setkávání pro profesionály a milovníky klasických vozů najdete v hale 11.0, stánek E41 / E25. Na speciální výstavě "Oldtimer" se odborníci i fanoušci mají možnost dozvědět o oblasti restaurování klasických automobilů pomocí denních moderovaných ukázek. Navázat kontakt s odbornými společnostmi, jakož i příslušnými asociacemi a instituty, nikdy nebylo tak snadné.

Vstupenky si můžete koupit zde:

https://tickets.messefrankfurt.com/ticket/en/home.html

Více o veletrhu najdete zde:

http://www.messefrankfurt.cz/clanek/Automechanika-2014 CZ

http://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events.html EN/DE

Toolbar-Navigation