we make markets. worldwide.

Christmasworld 2016 - trendy a program

V nabídce veletrhu Christmasworld ve Frankfurtu nad Mohanem od 29. ledna do 2. února 2016 je opravdu vše - od venkovní adventní a vánoční výzdoby přes sezónní vnitřní a venkovní dekorace až po působivé aranže výloh a velkoplošné dekorace center měst, fasád nákupních center a hotelů.

To není vše - v roce 2016 bude nabídka veletrhu poprvé doplněna o čerstvé květiny ve formě sezónně zdobených květinových závěsů. O čerstvé květiny jako dekorativní prvky je nyní velký zájem, a proto se ve Frankfurtu rozhodli vyhradit jim zvláštní prostor. 

christmasworld

Letošní veletrh sezónních a slavnostních dekorací staví na myšlence vytvoření atmosféry. Nové trendy veletrhu Christmasworld ukazují, že je možné dosáhnout překvapivě odlišného vzhledu a zároveň uvolněné harmonie. Odborníci z designového studia bora.herke.palmisano budou pořádat každý den přednášky o současných trendech, které budou zakončeny komentovanou prohlídkou čtyř stylových scénářů na Trend Show. Trend Show je cenným zdrojem inspirace a nabízí zcela konkrétní, praktickou pomoc při objednávání – všechny použité položky jsou označeny jménem patřičného vystavovatele a číslem stánku.

Kromě Trend Show nabízí veletrh bezkonkurenčně rozsáhlý program doprovodných akcí. Letošní Christmasworld nabídne, v prostoru Galleria 0, zcela nové způsoby, jak přilákat zákazníky čerstvými květinami a rostlinami, jež lze objednat přímo od pěstitelů. V prostoru Galleria 1 se můžete těšit na speciální prezentaci „design by modern nature“ studia 2Dezign, které změní vánoční nákupy v nádherný předvánoční zážitek spojený s výletem do lesa a procházkou po zimní krajině. Celá prezentace čerpá z všudypřítomných čerstvých květin a rostlin, které jsou jejím největším lákadlem. Vše se třpytí, nechybí glamour umocněný odstíny mědi a zlata, které přírodním barvám, zelené a hnědé, dodávají slavnostní a luxusní vzhled.

design by modern nature

Christmasworld Forum ve foyer haly 11.0 sever nabízí atraktivní program přednášek a workshopů na témata blízká sektoru dekorací a dárků. Každý den se program mění a je zaměřen především na floristy, aranžéry, maloobchodníky a manažery hobby obchodů a zahradnických center. Podrobný program přednášek naleznete zde: www.christmasworld.messefrankfurt.com/events.

Souběžné veletrhy Paperworld a Creativeworld nabízejí pro nákupčí zboží na veletrhu Christmasworld hodnotné synergie. Na veletrhu Paperworld najdou vše od dárkových balících papírů a materiálů až po blahopřání, kalendáře, kancelářské potřeby a psací a kreslící potřeby a náčiní. Veletrh Creativeworld je zaměřen na hobby, rukodělné a umělecké potřeby.

Toolbar-Navigation