we make markets. worldwide.

Musikmesse 2016

Mezinárodní veletrh hudebních nástrojů, not, hudební produkce a obchodních kontraktů ve světě hudby se představí 7. až 10. dubna 2016 v novém pojetí. Můžete se těšit na několik změn, které reagují na rostoucí zájem vystavovatelů i návštěvníků.

Nová koncepce veletrhu přináší atraktivní služby, jejichž cílem je především zpříjemnit a zefektivnit návštěvníkům jejich pobyt. Loni velmi úspěšný program Musikmesse Insider se letos dále rozšíří a nabídne zástupcům firem na evropské scéně řadu VIP služeb. Další novinkou je speciálně vyvinutý program Business meets Business pro snazší navazování kontaktů mezi vystavovateli a odbornými návštěvníky. Kromě nových služeb se mění i rozvrh veletrhu, který bude probíhat od čtvrtka do neděle, v příznivějších otevíracích hodinách od 10h do 19h. Výstavní plocha o rozloze přibližně 95 000 metrů čtverečních se přesune do západní části výstavního centra. Poprvé se také veletrh Musikmesse otevře široké veřejnosti.

musikmesse

Nové tematické hudební světy v halách 8.0, 9.0, 9.1, 10.2 a 11.0 poskytují ucelený přehled o nových produktech na trhu hudebních nástrojů. Na speciálně navržených výstavních plochách najdou návštěvníci živé scény, prostory, kde se mohou setkat s hvězdami, vyslechnout zajímavé přednášky a zúčastnit se workshopů nebo si posedět v elegantních a moderních saloncích s nápaditým občerstvením, jež umocňuje hudební zážitek. Výstavní haly tak budou pro odborné návštěvníky a amatérské hudební nadšence ještě atraktivnější, vzniknou nová rozhraní pro navazování kontaktů mezi vystavovateli na jedné straně a firmami a koncovými zákazníky na straně druhé. Tematické haly jsou otevřeny pro všechny skupiny návštěvníků po celou dobu trvání veletrhu a nabízejí ideální platformu nejenom pro obchodování, ale i budování obchodní značky.

Při příležitosti veletrhu organizuje společnost Messe Frankfurt první ročník nového hudebního festivalu Musikmesse Festival. V rámci festivalu se uskuteční koncerty, živá vystoupení umělců a různé party po celém Frankfurtu. Návštěvníci veletrhu i vystavovatelé se nyní mohou těšit nejenom na nepřeberné množství akcí na ploše výstavních hal, ale i na příjemné trávení volného času v klubech, barech a koncertních síních v centru města. Se zvláštní vstupenkou na Musikmesse Festival, kterou návštěvníci Musikmesse dostanou zdarma, bude možno akce navštěvovat za snížené vstupné nebo dokonce úplně zdarma.

musikmesse

I tento rok se nabízí synergie mezi Musikmesse a veletrhem Prolight + Sound, mezinárodním veletrhem osvětlovacích a zvukových technologií a techniky pro zábavní sektor. Prolight + Sound se koná ve dnech 5. až 8. dubna 2016, souběh s Musikmesse je tudíž ve čtvrtek a v pátek. V těchto dnech lze vstupenku na Musikmesse použít i k návštěvě veletrhu Prolight + Sound.

Toolbar-Navigation