we make markets. worldwide.

Musikmesse 2015

Ve dnech 15. až 18. dubna 2015 se ve Frankfurtu nad Mohanem bude opět konat veletrh pro všechny hudebníky, milovníky hudby a celý hudební sektor. Návštěvníci mezinárodního veletrhu hudebních nástrojů, not, hudební produkce a kontaktů v hudebním průmyslu se zde seznámí s nejnovějšími trendy, produkty a službami, a to vše pod jednou střechou.

K vidění budou jak malé nástroje, jako jsou foukací harmoniky, tak i velké koncertní nástroje, nahrávací technika, elektronické vybavení i speciální hardware and software. Chybět nebude ani široká nabídka marketingu a všeho, co je třeba k navazování kontaktů a podnikání v hudebním průmyslu. 

Doprovodný program
Musikmesse také nabízí široký a komplexní doprovodný program workshopů, koncertů, ceremoniálů udílení nejrůznějších cen a akcí na podporu mladých hudebníků i hudebních nadšenců. Vzhledem k tomu, že se letos veletrh otevírá návštěvníků z řad široké veřejnosti na celé dva dny – pátek a sobotu – bude doprovodný program akcí ještě posílen.

Musikbiz Lounge & Congress
Zajímá Vás jak by hudebníci měli čelit náročnému hudebnímu průmyslu? Odpověď nejenom na tuto otázku nabízí Musikbiz Lounge & Congress. Platforma přednášek a seminářů o marketingu v hudební branži, nových modelech prodeje a právní problematice hudebního průmyslu. Letos budou hlavním tahákem změny v hudebním průmyslu v důsledku nástupu digitálních technologií, dialog se streamingovými platformami a informace od odborníků zabývajících se právy v hudebním průmyslu.

Synergie mezi Musikmesse a Prolight + Sound
Souběh obou akcí dává vystavovatelům i návštěvníkům možnost vytěžit z obou veletrhů maximum. Prolight+Sound je největší mezinárodní veletrh eventové techniky, instalací, produkce a nově přibyla i zvláštní sekce divadelní techniky a divadelnictví. Vstupenky na veletrh Musikmesse jsou platné i pro Prolight + Sound a jsou již v online prodeji vstupenek. 

V roce 2014 se veletrhu zúčastnilo více než 65 tisíc návštěvníků ze 120 zemí – majitelé obchodů, velkoobchodníci, zástupci hudebního průmyslu i podnikání i amatérští a profesionální hudebníci. Přijeďte letos do Frankfurtu i Vy!

Vstupenky objednávejte na této adrese:

https://tickets.messefrankfurt.com/ticket/en/home_ordersteps.html

Další informace o veletrhu:

http://www.messefrankfurt.cz/clanek/MUSIKMESSE-2015

Toolbar-Navigation