we make markets. worldwide.

Messe Frankfurt podporuje mladé designéry

Během Designbloku v rámci programu "Shooting Design Stars" mají designéři možnost vyfotografovat se se svými produkty. Přijďte ukázat světu Vaše designové výtvory!

 

Mezi 1. a 7. říjnem 2012 probíhá Prague Design and Fashion Week, neboli Designblok. Právě s touto událostí se podařilo Messe Frankfurt navázat spolupráci.

Designblok probíhá v Praze na dvou místech najednou. V Superstudiu v Kafkově domě a také v Openstudiu ve Šporkovském paláci, kde se nachází stánek Messe Frankfurt. Snahou naší společnosti je podpořit mladé designéry prostřednictvím programu "Shooting Design Stars". Co tento program obsahuje? Mladí designéři mají možnost nechat se vyfotografovat se svými produkty.

Dále společnost Messe Frankfurt propaguje programy Talents a NEXT

V sekci Talents mohou vystavovat mladí designéři své prototypy a získat výstavní plochu a další servis související s výstavou zcela ZDARMA. Letos se zaměřuje na produktové skupiny Dining, Loft a Carat. Uzávěrka přihlášek 20.10 2012. Formuláři žádosti a více informací získáte nahttp://ambiente.messefranfurt.com/frankfurt/en/aussteller/events/talents.html

Platforma NEXT je určena mladým designérům, podle jejichž návrhu se už vyrábí a prodává. Messe Frankfurt jim nabízí plně vybavený stánek pouze za 980 EUR v sekcích Loft (interiérový design) a Carat (šperky). Uzávěrka přihlášek: 5.10. 2012
http://ambiente.messefranfurt.com/frankfurt/en/aussteller/events/next.html
Přijďte do Openstudia ke stánku číslo 225 a vyfotografujte se svým designovým produktem!

Toolbar-Navigation