we make markets. worldwide.

Setkání s talentovanými designéry na veletrhu Tendence 2015

Talent není všechno, ale na frankfurtském veletrhu může stačit k bezplatnému výstavnímu stánku.

Pořadatel veletrhů Messe Frankfurt vedle plně zpoplatněných výstavních ploch nabízí začínajícím firmám a designérům i příležitost představit svou práci zdarma nebo za zvýhodněných podmínek – v rámci programu Talents a Next.

Pro začínající firmy a designéry je účast na mezinárodním veletrhu dobrou příležitostí, obvykle však vyjde velmi draho. Chybějící finance může nahradit úspěch ve velkoryse pojatém programu Talents, který je určený studentům a čerstvým absolventům designérských oborů z celého světa. Talenty, které vstup na pole mezinárodního obchodu teprve čeká, vybírá každoročně na základě kvality jejich práce skupina kurátorů. Vybraní designéři získají zdarma výstavní plochu, základní vybavení stánku a mediální podporu. Většina návštěvníků veletrhu jejich sekci nemine, nováčci tak mají možnost představit se desetitisícům potenciálních zákazníků a novinářům.

Druhou zvýhodněnou variantu účasti na veletrhu představuje program Next, který je určen pro začínající firmy, která na trhu fungují méně než pět let.

Zdroj: www.materialtimes.com/

Toolbar-Navigation